Küresel bakış açımızı yerel hukuk kuralları ile harmanlıyor, uygulanabilir çözüm önerileri ile sonuç odaklı hareket ediyoruz.

Boğaziçi Hukuk Bürosu, kendini sürekli güncelleyen, değişime ayak uyduran, mesleki bilgi ve tecrübeye sahip, işini seven, işine sahip çıkan, kendine güvenen, dinamik yapıdaki kadrosu ile 2009 tarihinden bu yana İstanbul/Kadıköy merkezli olarak faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin 81 ilinde avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunabilen bir yapıya sahip olan Boğaziçi Hukuk Bürosu, bireysel ve kurumsal ölçekli her türlü müşterinin ihtiyacına cevap verebilecek şekilde önleyici çözüm yöntemleriyle yasal sorunların ortaya çıkmadan çözülmesi yolunda hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda arabuluculuk, dava takibi ve icra takibi süreçlerinde hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Bireysel ve kurumsal ölçekli her türlü müşterinin Orta Avrupa başta olmak üzere yurt dışında karşılaşmış olduğu hukuki ihtilaflar konusunda da takip kabiliyetine sahip olan Boğaziçi Hukuk Bürosu, yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarımızın sorunlarıyla da doğrudan ilgilenmekte bu sorunların çözülmesi için hızlı, etkili ve titizlikle çalışmaktadır. 

Teknolojinin en son imkanları ile donatılan Boğaziçi Hukuk Bürosu, hizmet verdiği tüm müşterileri adına takip etmiş olduğu iş ve işlemlerine dünyanın bütün noktalarından 7/24 anlık ulaşılabilirlik sağlamaktadır.
 

Nasıl çalışırız?

Sizi içtenlikle dinler, sorunlarınızı tespit ederiz. Ekibimiz ile ortak akıl yürüterek size maksimum faydalı çözümler sunarız. Tüm bunları yaparken sürdürülebilir kazançlarınızı temel amaç olarak görürüz. Hizmet verdiğimiz tüm bireylerin sorunlarına ön yargılarından sıyrılmış ekibimizle ile titizlikle yaklaşırız. 

Güven esaslı uzun vadeli işbirliğine önem veririz. Bu kapsamda yapılacak işin hukuki niteliği, kapsam ve etkisinin yanı sıra olası riskleri konusunda da sizi bilgilendiririz. 

Müşterilerimiz ne dedi?

Bize danışın